طالع بینی

طالع بینی بستنی

شناخت شخصیت با بستنی
یکی از بستنی های زیر را انتخاب کنید و در ادامه شخصیت خود را مطالعه نمائید
بستنی وانیلی :

اگر شما بستنی وانیلی دوست دارید ، به احتمال زیاد آدمی هستید تنوع طلب و شما اغلب اوقات بر اساس انگیزه‌های آنیتان عمل میکنید و از ریسک کردن نمی ترسید و از آنجا که توقعات زیادی از خودتان دارید ، اهداف بلندی هم برای خودتان تعریف میکنید و روابط نزدیک خانوادگی برای شما لذت بخش است .
بستنی کاکایویی : اگر بستنی مورد علاقه شما بستنی کاکائویی است میتوان گفت که سرزنده خلاق هستید . شما به ندرت سعی میکنید هیجان و اشتیاق تان را پنهان کنید ؛ شخصیت شما برای دیگران جالب است و در مهمانیها وجود شما فضا را شاد میکند و کارهای یکنواخت شما را کسل میکند و از اینکه همیشه در مرکز توجه دیگران باشید لذت میبرید .
بستنی گردویی :

دوستاران بستنی گردویی منظم و محتاط هستند و این کمال گران خیلی به جزئیات اهمیت میدهند و هیچ وقت از قوانین تخطی نمیکنند ؛ وظیفه شناسی ، اخلاق گرایی و محافظه کاری از ویژگیهای بارز آنهاست ، آنها از رقابت با دیگران بخصوص در ورزش لذت میبرند و دوستدارند همیشه رئیس باشند .
بستنی پسته ای :

دوستداران بستنی پسته ای شنوندگان خوبی هستند و صبر و تحمل زیادی دارند و مشکلات را با شکیبایی پشت سر میگذارند ، کمتر خشمگین میشوند و افرادی هستند بسیار احساساتی و در درک مشکلات و موقعیتهای دیگران به خوبی عمل میکنند و روابط خوبی با اطرافیانشان دارند .
بستنی موزی : اما اگر طعم بستنی موزی را به بقیه طعمها ترجیح میدهید فردی هستید آسان گیر که به راحتی خودتان را با شرایط جدی تطبیق میدهید و دست و دلبازی ، صداقت و همدلی شما زبانزد خاص و عام است .
بستنی توت فرنگی :

آن دسته که به بستنی توت فرنگی علاقه خاصی دارند خجالتی هستند و احساسات بسیار قوی دارند و به علاوه افرادی هستند دقیق ، مشکوک و خود رای ؛ دوستداران بستنی توت فرنگی کاملاً درون گرا هستند و معمولاً خودشان را به خاطر ضعفها و اشتباهاتشان سرزنش میکنند .
بستنی قهوه :

اگر بستنی با طعم قهوه را دوست دارید باید بگویم که شما حافظه خوبی دارید و تقریباً هیچ وقت اسمها و وقایع گذشته را فراموش نمیکنید ؛ زیاد به گذشته فکر میکنید و از مرور کردن خاطراتتان لذت میبرید و تا حدی درون گرا هستید و احساساتتان را به راحتی بروز نمیدهید .

بستنی کاکایویی :

اگر بستنی مورد علاقه شما بستنی کاکائویی است میتوان گفت که سرزنده خلاق هستید . شما به ندرت سعی میکنید هیجان و اشتیاق تان را پنهان کنید ؛ شخصیت شما برای دیگران جالب است و در مهمانیها وجود شما فضا را شاد میکند و کارهای یکنواخت شما را کسل میکند و از اینکه همیشه در مرکز توجه دیگران باشید لذت میبرید .

درباره نویسنده

پیمان

۲ دیدگاه

برای ارسال نظر اینجا کلیک کنید

تبلیغات

مطالب پیشنهادی

تبلیغات