طالع بینی روزهای هفته

فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۷/۲۷

فـال روزانه ۱۳۹۱/۰۷/۲۷

فال روزانه

متولدین فروردین

رویکرد آرام ولی قاطعانه شما با مخالفت هایی روبرو می شود. با وجود این مخالفت ها شما همچنان به راه خود ادامه می دهید و به نتیجه می رسید.

پیش بینی روابط شما: امروز اطرافیان خواهان وقت و انرژی شما هستند. امروز یکیاز آن روزهایی است که دیگران انتظار دارند زود تصمیم بگیرید. هر گونه درنگ یا تاملی از جانب شما با عکس العمل منفی آنها روبرو می شود.

پیش بینی شغل شما: چند هفته گذشته به مرور و بررسی مسائل اختصاص یافته اند ولی این دوره به پایان رسیده و وقت آن است که با اعتاد به نفس جلو بروید.

فال روزانه

متولدین اردیبهشت

پیش بینی روابط شما: امروز نوعی بدبینی شما را می آزارد. هرچیز که طرف مقابل می گوید از نظر شما کاملا باورپذیر نیست و گاهی این حس به سراغتان می آید که در حال دروغ شنیدن هستید. هم شما و هم طرفتان باید برای حل این مشکل اقدام کنید.

پیش بینی شغل شما: در طول هفته های گذشته راجع به موضوعی اطلاعات غلط دریافت کرده اید. این اطلاعات برای شما و موفقیتتان در محیط کار بسیار مهم بوده است و خوشبختانه به تازگی به حقیقت امر پی برده اید.

فال روزانه

متولدین خرداد

پیش بینی روابط شما: شما و کسی که دوستش دارید امروز به راحتی به توافق نمی رسید. شاید بهتر باشد هر دوی شما نگرش های خود را تا حدی تغییر دهید و بعد

مکالمه را شروع کنید.

پیش بینی شغل شما: امروز نفس راحتی می کشید چون مطمئن می شوید تکلیف بعضی چیزها روشن شده و می توانید با خیال راحت راجع به آنها تصمیم گیری کنید.

فال روزانه

متولدین تیر

امروز زمان خوبی است برای اینکه موقعیت را تحت کنترل خود در آورید. شما خود را آماده کرده اید و امروز وقت آن است که از این آمادگی به صورت عملی استفاده

کنید.

پیش بینی روابط شما: امروز فهماندن منظورتان به طرف مقابل آسان نیست. مکالمه ای طولانی و شاید پر از تنش در پیش رو دارید چون او بر عقاید و موضع خود پافشاری می کند.

پیش بینی شغل شما: اخیرا تماس خاصی با تکنولوژی روز نداشته اید و کمی از مسائل روز جهان عقب مانده اید اما با مطالعه می توانید این کمبود را جبران کنید.

فال روزانه

متولدین مرداد

پیش بینی روابط شما: شاید لازم باشد که کاملا مراقب طرز صحبت کردن خود باشید چون کسی که می خواهید بر او اثر بگذارید کاملا حواسش جمع است. جلب نظر چنین کسی آسان نیست.

پیش بینی شغل شما: فاصله شما با همکارنتان نسبت به گذشته بیشتر شده البته دلیل این دوری این نیست که شما از آنها ناراحتید یا دوستشان ندارید، بلکه اخیرا فکر شما به زندگی شخصیتان مشغول است.

فال روزانه

متولدین شهریور

پیش بینی روابط شما: به یاد داشته باشید راه حل های شما همیشه درست نیست، یعنی اگر در بعضی موارد به نظر دیگران اهمیت بدهید به نفعتان خواهد بود.

پیش بینی شغل شما: شما از بعضی توقعات بی خبرید و به همین دلیل به آن توجهی نمی کنید. دیگران نمی توانند انتظار داشته باشند که شما ذهنشان را بخوانید،

پس بعضی کوتاهی ها گناه شما نیست.

فال روزانه

متولدین مهر

پیش بینی روابط شما: بالاخره شما و یکی از دوستان کاری را که مدت ها برایش برنامه ریزی کرده بودید انجام داده اید (یا امروز انجام می دهید). در کنار او به شما خوش می گذرد و بعضی خاطرات مشترک را دوباره به یاد می آورید.

پیش بینی شغل شما: در برابر کسانی که می کوشند شما را زیر سوال ببرند بایستید و موضعتان را حفظ کنید. این بار حق با شما است.

فال روزانه

متولدین آبان

پیش بینی روابط شما: تردیدها و وسواس ها شما را بر سر یک دوراهی قرار می دهد. هرچه طرف مقابل بر چیزی اصرار می ورزد شما بیشترشک می کنید. جای نگرانی نیست فقط سعی کنید منطقی باشید.

پیش بینی شغل شما: از نظر کاری ذهن شما سردرگم و گیج است، اما به مروز زمان که چشمتان به روی حقایق دیگری روشن می شود این حیرت و بلاتکلیفی هم کاهش می یاید.

فال روزانه

متولدین آذر

پیش بینی روابط شما: از اینکه دیگران کارها را بدون فکر و با عجله انجام می دهند ناراحت و عصبانی هستید. اما آنها هم درنگ و تامل شما را نمی پسندند. هرچه زودتر تصمیم بگیرید تا از دیگران عقب نمانید.

پیش بینی شغل شما: درست است که وجود شما در محل کار مفید و ضروری است اما دلیلی ندارد که دچار تکبر شوید یا از دیگران انتظار داشته باشید که همواره از شما پیروی کنند.

فال روزانه

متولدین دی

پیش بینی روابط شما: امروزمی کوشید تا از کسی که دوستش دارید کمی فاصله بگیرید چون احساس می کنید که اخیرا آزادی و استقلال او نسبت به گذشته کم شده است. این طور فاصله گرفتن ها به حال هر رابطه ای مفید واقع می شود.

پیش بینی شغل شما: پولی که انتظارش را داشته اید به حسابتان واریز می شود. یک وام هم در راه است که باید از آن بهترین استفاده را ببرید.

فال روزانه

متولدین بهمن

پیش بینی روابط شما: شاید حس کنید رفتار یکی از اعضای خانواده باعث خجالت شما است، اما او هم برای رفتار خود دلایلی دارد. شما نمی توانید شخصیت کسی را

به طور کامل عوض کنید به خصوص وقتی خود او تمایلی به تغییر کردن ندارد.

پیش بینی شغل شما: اخیرا بعضی چیزها دچار ابهام شده و درک آنها دشوار شده است. شاید رفتار دیگران یا وظایفی که بر عهده شما گذاشته شده است کاملا روشن نیستند اما کم کم وضعیت بهتر می شود.

فال روزانه

متولدین اسفند

امروزصبح را به کار و تلاش اختصاص می دهید ولی در کل امروز روزی متفاوت است چون به جای رفتن به خانه و انجام کارهای خانه به گردش و خرید می روید.

پیش بینی روابط شما: موقعیت هایی پیش می آید که بتوانید در روابط دوستانه خود تنوع ایجاد کنید و بیشتر همراه با دوستان باشید. خنده ها و هیجان های زیادی

در انتظار شما است.

پیش بینی شغل شما: اگر از کار خود دلسرد شده اید و دوست دارید کارتان را عوض کنید، کمی صبر کنید. الان برای تصمیم گرفتن زود است ولی می توانید به دنیال کار دیگری بگردید.

درباره نویسنده

پیام

اضافه کردن دیدگاه

برای ارسال نظر اینجا کلیک کنید

تبلیغات

مطالب پیشنهادی

تبلیغات